MasterLine 8 yra unikali langų sistema, kuri sujungia daugybę dizaino galimybių ir aukščiausios klasės charakteristikų, tokių kaip šilumos izoliacijos, oro ir vandens nepralaidumo bei gamybos spartos. Sistema siūlo platų dizaino asortimentą ir aukščiausios kokybės šilumos izoliaciją bei oro ir vandens sandarumą. Šie naujos kartos novatoriški langų sprendimai atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją, kuri maksimaliai išnaudoja dienos šviesą ir kartu pasiūlo aukščiausią izoliacijos lygį.

MasterLine 8 turi 3 skirtingus izoliacijos lygius, skirtus labai izoliuotiems, mažai energijos vartojantiems ir net pasyviems namams. Šie skirtingi izoliacijos lygiai pasiekiami integruojant naujas ir išmanias medžiagas. Unikali koncepcija leidžia derinti platų langų atidarymo tipų asortimentą, dizaino variantus ir skirtingus šilumos izoliacijos lygius. Kiekvienas dizaino variantas turi skirtingą išvaizdą ir pojūtį, todėl MasterLine 8 tinka bet kokiam architektūros stiliui.

  • KOMFORTAS

OR0- VĖJO- VANDENS SANDARUMS

MasterLine 8 langai ir durys užtikrina 900Pa vandens sandarumą, sumažina oro nuostolius esant 600Pa oro slėgiui bei užtikrina puikias sandarinimo savybes. Šios pagrindinės savybės pasiekiamos dėl bendros koncepcijos ir didesnio langų centrinės tarpinės persidengimo, kuris užtikrina garantuotą veikimą.

VĖDINIMO ANGA

MasterLine 8 ventiliacijos angos yra su 2 skirtingais izoliacijos lygiais, skirtos labai izoliuotiems, mažai energijos vartojantiems ir net pasyviems namams. Šios ventiliacijos angos yra 2 pločių, kad būtų optimalus šviežio oro patekimas: 185 mm ir 250 mm. Ventiliacijos angos yra optimizuotos, kad būtų lengva montuoti ir kad jos būtų estetiškos – galus galima reguliuoti optimaliam prigludimui ir dažymui, kad atitiktų profilių spalvą.

  • ENERGIJOS EFEKTYVUMAS

MasterLine 8 durys yra 2 izoliacijos lygių, skirtos balkono, įleidžiamoms ir pasukamoms durims. Projektams, kuriuose reikalinga ypatinga izoliacija, mūsų asortimentas siūlo puikią izoliaciją turinčias skydines duris, kurioms Passive House institutas suteikė pasyvaus namo sertifikatą.

MasterLine 8 langai pasižymi 3 skirtingais izoliacijos lygiais, siūlydami sprendimus aukštos izoliacijos, mažai energijos vartojantiems ir net pasyviems namams. Šie skirtingi izoliacijos lygiai pasiekiami integruojant naujas ir išmanias medžiagas. HI+ variante įmontuoti naujoviški izoliaciniai strypai, kuriuose naudojama mažos emisijos folija ir taip pagerinama izoliacijos vertė, atspindėdama ir sulaikydama šilumą.

  • SAUGUMAS

MasterLine 8 langai ir durys užtikrina jūsų saugumą, nes atitinka RC2 arba RC3 atsparumo įsilaužimui klasę. „Reynaers Aluminium“ siūlo platų suderinamų rankenų, spynų ir vyrių asortimentą, užtikrinantį jūsų saugumą ir patogumą. Siekiant dar labiau padidinti saugumą, MasterLine 8 yra suderinamas su RB stiklu: papildoma stikline baliustrada, skirta didesniems langų plotams aukštybiniuose pastatuose. Net ir be balkonų RB stiklas užtikrina, kad galėsite saugiai atidaryti langus ir mėgautis nekliudomu vaizdu. „MasterLine 8“ taip pat siūlo viengubas arba dvigubas „panikos” duris bei pirštų neprispaudžiančias duris.