MasterPatio yra aukštos izoliacijos ir didelio našumo pakėlimo-slydimo sistema, pasižyminti minimalistine išvaizda ir švariu dizainu iki smulkmenų. Sistema sujungia puikias šilumines charakteristikas su plonomis matomumo linijomis ir maksimaliu 3,7 m elemento aukščiu. Patentuotos stiklo atramos užtikrina puikų stiklo svorio perkėlimą į ratus, todėl valdymas yra patogus. Dėl suderinamumo su MasterLine 8 sistema jis nepriekaištingai derinamas su langais ir durimis, išlaikant siauras ir nuoseklias matymo linijas. Sistema tinka mažai energijos vartojantiems ir pasyviems namams, bet taip pat ir aukštybiniams namams dėl puikaus oro ir vandens sandarumo.

MasterPatio galima pagaminti greitai ir efektyviai dėl minimalių frezavimo operacijų, paprastų kampų sujungimų ir iš anksto išgręžto drenažo apatiniame profilyje. Lengvas ir tikslus užrakto (3 mm) reguliavimas ypatingai palengvina montavimą vietoje.

MasterPatio buvo sukurtas atsižvelgiant į aplinką. MasterPatio taip pat naudoja perdirbtas izoliacines juostas, kurios dar labiau sumažina CO2 emisiją.

VIENABĖGIS (IŠORĖ)

Vienabėgis bėgelis sujungia stumdomą varčią su fiksuotu stiklu, įtaisytu tiesiai į rėmą. Tai sumažina aliuminio matomumą ir suteikia minimalistinį vaizdą. Stumdoma varčia yra vidinėje elemento pusėje.

VIENABĖGIS (VIDUS)

Vienabėgis bėgelis sujungia stumdomą varčią su fiksuotu stiklu, įtaisytu tiesiai į rėmą. Tai sumažina aliuminio matomumą ir suteikia minimalistinį vaizdą. Stumdoma varčia yra elemento išorėje.

DVIEJŲ BĖGIŲ

Dviejų bėgių sujungia 2 identiškas varčias, todėl atrodo estetiškai simetriška. Abi varčios gali būti naudojamos kaip slankiojantys elementai.